Professorat i personal del centre - Curs 2017-2018


# Departament Cognoms Nom Tutoria / Càrrec
1 Aula d'acollida Solà Puig Montse Tutoria: ACOLLIDA
2 Llengua anglesa Barbosa Esquius Elisabet Tutoria: 2n ESO A
3 Llengua anglesa Camprodon Espinalt Joana
4 Llengua anglesa Corominas Puig David Tutoria: 3r ESO A
5 Llengua anglesa (CD) Hernández Massegú Imma
6 Llengua anglesa Luna Aguilera Francesca
7 Llengua anglesa Muzzi Sandra
8 Biblioteca Cirera Delgado Maria
9 Ciències naturals (subst) Arumí Agramunt Bruna Tutoria: 1r BAT C
10 Ciències naturals Francàs Forcada Queralt Tutoria: 1r ESO C
11 Ciències naturals Guerrero Martínez Ester Coord. Batxillerat
12 Ciències naturals Rojas Prieto Mònica
13 Llengua castellana Alcalde Briongos Ricardo Tutoria: 2n BAT B
14 Llengua castellana Carpintero Merino Jordi
15 Llengua castellana García González Dimas
16 Llengua castellana (CD) Muntan Rocamora Isabel
17 Llengua castellana Tripiana Méndez Anna M.
18 Llengua catalana Fons Vilardell Jordi Coord. TIC/TAC
19 Llengua catalana Ribas Xuriach Eulàlia Tutoria: 2n ESO B
20 Llengua catalana (CD) Rossell Rotchés Dolors Tutoria: 1r BAT B
21 Llengua catalana Solà Pascual Aleix Tutoria: 4t ESO D
22 Llengua catalana Vinyet Barnolas Núria Tutoria: 2n BAT A
23 Llengües clàssiques Sainz Sanjosé Jaume
24 Economia i empresa Garcia Sala Míriam
25 Economia i empresa Serentill Aubets Rosa
26 Educació física (subst) Cebolla Pagà Lluís Tutoria: 1r ESO A
27 Educació física Sellarés Martínez Oriol
28 Educació física (subst) Soler Sociats Anna Tutoria: 4t ESO B
29 Filosofia (subst) Traveria Casas Gina
30 Filosofia Valls Rota Xavier Tutoria: 2n BAT C
31 Física i química Camprubí Cirera Roger
32 Física i química Caralps Berenguer Àlex
33 Física i química (CD) Casadesús Espona Mireia
34 Física i química de Paz Mena Ester Coord. segon cicle ESO
35 Física i química Marín Monfort Jordi
36 Física i química Urquizu Alday Igor Tutoria: 3r ESO C
37 Llengua francesa Serrabasa Suriñach Berta
38 Matemàtiques (subst) Cervera López Oreto
39 Matemàtiques Grau Comas Valentí Director
40 Matemàtiques Orive Trasserra Martí Coord. d'activitats
41 Matemàtiques Pérez Heras Estrella Coord. pedagògica
42 Matemàtiques (CD) Pérez López Juli Tutoria: 3r ESO B
43 Matemàtiques Santallúsia Esvert Xavier
44 Matemàtiques (subst) Vallès Montesinos Valentí Tutoria: 4t ESO A
45 Música de las Heras Cisa Lluís Tutoria: 1r ESO B
46 Orientació Surís Anna
47 PAE Masdeu Valverde Montse
48 PAE Vila Claret Montserrat
49 PAS Ribalta Arnau Gabriel
50 PAS Rodríguez Ventura Pilar
51 PAS Seoane Lluïsa
52 PAS Serra Rubio Teresa
53 Psicopedagogia Barnaus Sunyer Dolors
54 Psicopedagogia (CD) Martí Ricart Núria Tutoria: 4t ESO E
55 Religió (CD) Rovira Pujol Fortià
56 Ciències socials Casals Saborit Montse Coord. primer cicle ESO
57 Ciències socials Garcia Clavel Irene Tutoria: 2n ESO C
58 Ciències socials Mas Danés Roger Tutoria: 4t ESO C
59 Ciències socials Pla Huerta Josep Tutoria: 1r ESO D
60 Ciències socials (CD) Pons Pujol Jordi
61 Tecnologies (CD) Camprubí Reñé Jaume Secretari
62 Tecnologies Filella Aguiló Josep Maria Tutoria: 3r ESO D
63 Tecnologies Oliveras Zanuy Isidre Tutoria: 1r BAT A | Coord. riscos laborals
64 Tecnologies Riera Creus Marta Cap d'estudis
65 Tecnologies Solís Casas Ferran Cap d'estudis adjunt
66 Tecnologies Torres Comallonga Robert Tut. tèc. TIC/TAC
67 USEE Acuña Fernández Rebeca Tutoria: USEE
68 USEE Riudor Carbonell Imma Tutoria: USEE
69 Visual i plàstica (CD) Morral Inglès Josep
70 Visual i plàstica Nuevo Álvaro Emma Tutoria: 2n ESO D

  Validació

Users

L'opció de validació que heu escollit no està disponible en aquests moments. Si us plau, demaneu ajuda a l'administrador/a del sistema.

Voleu:
Restablir la vostra informació personal?

  Agenda

dimecres, 25 d'abril
08:00 Exàmens IOC ( 2a part)
08:00 Sortida a Sitges
08:00 Excursió a Montserrat i Cardona (intercanvi francès)
09:00 Els colors i la natura 1rA
divendres, 27 d'abril
07:30 VI Jornada Xarxa MaiMés
08:00 Xerrada: Desprès de l'ESO, què? 4ESO C
09:00 Xerrada: Desprès de l'ESO, què? 4ESO D
10:30 Xerrada " Drogues i lleis " 3SB
10:30 Xerrada: Desprès de l'ESO, què? 4ESO B
11:30 Internet segura: Xarxes socials 2nESOD
11:30 Xerrada: Desprès de l'ESO, què? 4ESO A
dilluns, 30 d'abril
Festa de lliure disposició
dimarts, 1 de maig
Primer de Maig
dimecres, 2 de maig
10:30 Taller de diversitat sexual 3SD ( 1a part)
11:30 Taller de diversitat sexual 3SD ( 2a part)
12:30 Explicació "Arts i oficis". Optativa visual i plàstica 4t
dijous, 3 de maig
08:00 Taller de diversitat sexual 3SC ( 1a part)
09:00 Taller de diversitat sexual 3SC ( 2a part)
10:30 Taller de diversitat sexual 3SB ( 1a part)
11:30 Taller de diversitat sexual 3SB ( 2a part)
11:30 Taller d'energies renovables 2n ESO C
divendres, 4 de maig
12:30 Obra de teatre " TAFALITATS" Tornen a les 13:30
12:30 Obra de teatre " TAFALITATS" ESO ( 1)
dilluns, 7 de maig
09:00 Xerrada empresa Riuverd
dimecres, 9 de maig
Celebració dia d'Europa
10:20 Ex2B3T-Història
12:30 Ex2B3T-F2(Tec,Bio,Geo)

Activitats per als propers 15 dies

Erasmus+

Projecte europeu

YEC 2015-18

  Twitter

  Tal dia com avui

1196

Perpinyà (el Rosselló) - mor Alfons I el Cast o el Trobador, primer rei de la Corona d'Aragó.

1707

Almansa (Albacete): les tropes felipistes hi derroten les catalano-aragoneses, cosa que comportarà que Castella ocupi el Regne de València per dret de conquesta (guerra de Successió).

1898

Estats Units declara la guerra a Espanya després de l'enfonsament del Maine a l'Habana (Cuba).

1953

Nova York (EUA): Watson i Crick donen a conèixer a la revista científica Nature l'estructura de l'ADN en doble hèlix que havien descobert.

1974

Portugal: l'emissió de la cançó 'Grandola Vila Morena', dóna el senyal per a l'aixecament militar, planificat per Otelo Saraiva de Carvalho, que posarà fi a la dictadura d'Antonio de Oliveira Salazar.

  Citacions

Sapere aude. Atraveix-te a saber Kant

  Platea jove