Professorat i personal del centre - Curs 2016-2017


# Departament Cognoms Nom Tutoria / Càrrec
1 Aula d'acollida Perarnau Lanza Ingrid
2 Aula d'acollida Solà Pascual Aleix Tutoria: ACOLLIDA
3 Llengua anglesa Barbosa Esquius Elisabet Tutoria: 1r ESO A
4 Llengua anglesa Camprodon Espinalt Joana
5 Llengua anglesa Corominas Puig David
6 Llengua anglesa (CD) Hernández Massegú Imma
7 Llengua anglesa Luna Aguilera Francesca
8 Biblioteca Cirera Maria
9 Ciències naturals Bonjorn Estrada Jaume
10 Ciències naturals Guerrero Martínez Ester Tutoria: 3r ESO B
11 Ciències naturals (CD) Llurba Rodríguez Magdalena Tutoria: 2n BAT A
12 CAS González Remei
13 Llengua castellana Alcalde Briongos Ricardo Tutoria: 2n BAT C
14 Llengua castellana Carpintero Merino Jordi Tutoria: 1r BAT A
15 Llengua castellana (CD) Muntan Rocamora Isabel
16 Llengua castellana Tripiana Méndez Anna M. Tutoria: 4t ESO B
17 Llengua catalana Fons Vilardell Jordi Coord. TIC/TAC
18 Llengua catalana Guilà Puig Isaac Tutoria: 4t ESO A
19 Llengua catalana Ribas Xuriach Eulàlia Tutoria: 1r ESO B
20 Llengua catalana Rossell Rotchés Dolors
21 Llengua catalana (CD) Vinyet Barnolas Núria
22 Llengües clàssiques Sainz Sanjosé Jaume
23 Economia i empresa Serentill Aubets Rosa
24 Educació física López Rodríguez Cristina Tutoria: 4t ESO C
25 Educació física Martínez Álvarez David
26 Educació física (CD) Sola Redrado Manuel
27 Filosofia Valls Rota Xavier Tutoria: 1r BAT C
28 Física i química Caralps Berenguer Àlex Tutoria: 1r BAT B
29 Física i química Casadesús Espona Mireia Tutoria: 3r ESO D
30 Física i química Darné Nieto Marta
31 Física i química de Paz Mena Ester Coord. segon cicle ESO
32 Física i química (CD) Urquizu Alday Igor Tutoria: 3r ESO C
33 Llengua francesa Jiménez Carmona Esmeralda Tutoria: 4t ESO D
34 Matemàtiques Blasi Babot Daniel Tutoria: 2n ESO B
35 Matemàtiques Grau Comas Valentí Director
36 Matemàtiques Orive Trasserra Martí Coord. d'activitats
37 Matemàtiques Pérez Heras Estrella Coord. pedagògica
38 Matemàtiques (CD) Pérez López Juli
39 Matemàtiques (subst) Rodríquez García Carla
40 Matemàtiques Santallúsia Esvert Xavier Tutoria: 2n BAT B
41 Música de las Heras Cisa Lluís
42 Orientació Surís Anna
43 PAS Ribalta Arnau Gabriel
44 PAS Rodríguez Ventura Pilar
45 PAS Seoane Lluïsa
46 PAS Serra Rubio Teresa
47 Psicopedagogia Barnaus Sunyer Dolors Tutoria: 2n ESO C
48 Psicopedagogia (CD) Martí Ricart Núria Tutoria: 4t ESO E
49 Religió Rovira Pujol Fortià Tutoria: 3r ESO A
50 Ciències socials Casals Saborit Montse Coord. primer cicle ESO
51 Ciències socials Fernández Navarro Sònia
52 Ciències socials Garcia Clavel Irene Tutoria: 1r ESO C
53 Ciències socials Oliveras Riera Fina Coord. Batxillerat
54 Ciències socials (CD) Pla Huerta Josep
55 Ciències socials Pons Pujol Jordi Tutoria: 2n ESO A
56 Tecnologies Camprubí Reñé Jaume Secretari
57 Tecnologies Francàs Forcada Queralt
58 Tecnologies (CD) Oliveras Zanuy Isidre Coord. riscos laborals
59 Tecnologies Riera Creus Marta Cap d'estudis
60 Tecnologies Solís Casas Ferran Cap d'estudis adjunt
61 Tecnologies Torres Comallonga Robert Tut. tèc. TIC/TAC
62 USEE Acuña Fernández Rebeca Tutoria: USEE
63 USEE Riudor Carbonell Imma Tutoria: USEE
64 USEE Sábado Porta Mercè
65 Visual i plàstica (CD) Morral Inglès Josep Tutoria: 2n ESO D
66 Visual i plàstica Nuevo Álvaro Emma Tutoria: 1r ESO D

  Validació

Users

L'opció de validació que heu escollit no està disponible en aquests moments. Si us plau, demaneu ajuda a l'administrador/a del sistema.

Voleu:
Restablir la vostra informació personal?

  Agenda

dimecres, 22 de febrer
12:30 Avaluació pràctica docent 1r. BAT B
16:00 Concurs " matemàtiques a l'esprint "
dijous, 23 de febrer
09:00 Coneix UManresa 2BATB
11:20 Avaluació pràctica docent 3SC
12:30 Taller "Pàgines Grogues" 1rESO C
12:30 Coneix UManresa 2BATA
13:30 Coneix UManresa 2BATC
divendres, 24 de febrer
08:00 Taller d'alimentació 2SB
10:30 Proves atletisme PIUS
10:30 Taller d'alimentació 2SD
11:30 Avaluació pràctica docent 1r. BAT A
11:30 Proves atletisme PIUS
dimarts, 28 de febrer
07:00 Youth Mobile Festival (YOMO)
09:00 Visita a l'abocador i a la deixalleria de Manresa
13:30 Videoconferència Erasmus
dimecres, 1 de març
08:00 Final Copa cangur
09:00 Visita a l'abocador i a la deixalleria de Manresa
dijous, 2 de març
09:00 Enquesta adolescència i diversitat sexual ( 2n BAT B)
09:00 Visita a l'abocador i a la deixalleria de Manresa
10:30 Enquesta adolescència i diversitat sexual ( 4t B)
divendres, 3 de març
09:00 Visita a l'abocador i a la deixalleria de Manresa
dimarts, 7 de març
18:00 Jornada de portes obertes ESO
dimecres, 8 de març
08:00 Enquesta adolescència i diversitat sexual ( 3r D)
09:00 Enquesta adolescència i diversitat sexual ( 1r BAT C)

Activitats per als propers 15 dies

Erasmus+

Projecte europeu

YEC 2015-18

  Tauler

  Twitter

  Tal dia com avui

1813

Les Corts de Cadis suprimeixen la Inquisió espanyola.

1969

25.000 miners asturians fan vaga.

1987

Entra en vigor a l'Argentina la Llei de Punt Final, que acaba amb les denúncies contra els militars.

1993

L'ONU aprova la creació d'un tribunal de crims de guerra a l'antiga Ioguslàvia.

1994

El Sínode de l'Església anglicana aprova els cànons per a l'ordenació de dones.

  Citacions

El valor i la modèstia són les dues virtuts que no enganyen mai: perquè la hipocresia no pot fingir-les. Goethe

  Platea jove