Agenda de l'INS Pius Font i Quer - febrer - 2017

 
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Diumenge
1
12:30 Avaluació pràctica docent 1SA
2
10:20 Avaluació pràctica docent 1SD (subgrup b)
11:20 Avaluació pràctica docent 1SD (subgrup a)
12:30 Avaluació pràctica docent 1SB
3
09:00 Taller de fisiologia 1r A
10:30 taller de com millorar el benestar i prevenir l'estrés
10:30 Campanya de vacunació 2n A
11:30 Campanya de vacunació 2n C
11:30 Avaluació pràctica docent 4SC
11:30 Avaluació pràctica docent 1SC
12:30 Taller de fisiologia 1r B
4
5
6
08:00 Avaluació pràctica docent 2SA
7
07:30 Sortida d'esquí 1r ESO
07:30 Sortida d'esquí alpí 4rt ESO
07:30 Sortida d'esquí alpí 1r Batx
8
08:00 Avaluació pràctica docent 3SD
09:00 La ciutat medieval. Visita a Vic
16:00 Concurs "matemàtiques a l'esprint"
9
08:00 Avaluació pràctica docent 2SD
09:00 Avaluació pràctica docent 4SA
10:30 Avaluació pràctica docent 4SB
12:30 Avaluació pràctica docent 2SB
10
09:00 Taller de fisiologia 1r C
09:00 Avaluació pràctica docent 4SE
10:30 Xerrada UB 2n BAT C
10:30 Proves atletisme PIUS
11:00 Avaluació pràctica docent 3SA
11:30 Xerrada UB 2n BATA i 2n BAT B
11:30 Proves atletisme PIUS
11:30 Xerrada UB 2n BATA i "2n BAT B
12:30 Taller de fisiologia 1r D
11
12
13
08:00 Art contemporani, cinema i avantguarda
10:30 Proves atletisme PIUS
11:30 Proves atletisme PIUS
12:30 Proves atletisme PIUS
13:30 Proves atletisme PIUS
14
Avaluació de quart d'ESO competències bàsiques
07:30 Sortida d'esquí de fons de 3r ESO
07:30 Sortida d'esquí alpí 2n ESO
08:40 Preparació competències bàsiques
09:00 Compatències bàsiques: matemàtiques
10:00 Competències bàsiques: matemàtiques + descans
11:20 Competències bàsiques: preparació + català
12:30 Competències bàsiques: descans + classe normal
15
Avaluació de quart d'ESO competències bàsiques
08:00 Proves atletisme PIUS
08:40 Competències bàsiques: preparació
09:00 Avaluació pràctica docent 1r. BAT C
09:00 Proves atletisme PIUS
09:00 Competències bàsiques: anglès
10:15 Competències bàsiques: científic tecnològic
11:20 Competències bàsiques: científic tecnològic + descans
12:30 Avaluació pràctica docent 2SC
12:30 Taller "Pàgines Grogues" 1rESO A
19:00 Reunió de famílies de l'intercanvi amb França
16
08:00 Taller "Pàgines Grogues" 1rESO D
09:00 Avaluació pràctica docent 2n BAT B
12:30 Taller "Pàgines Grogues" 1rESO B
12:30 Avaluació pràctica docent 2n BAT A
17
08:00 Taller d'alimentació 2SC
08:00 Visita a la Tarragona romana
10:30 Taller d'alimentació 2SA
11:20 Avaluació pràctica docent 2n BAT C
11:30 Avaluació pràctica docent 4SD
18
19
20
FESTA DE LLIURE DISPOSICIÓ
21
Festa de la misteriosa Llum
22
12:30 Avaluació pràctica docent 1r. BAT B
16:00 Concurs " matemàtiques a l'esprint "
23
09:00 Coneix UManresa 2BATB
11:20 Avaluació pràctica docent 3SC
12:30 Taller "Pàgines Grogues" 1rESO C
12:30 Coneix UManresa 2BATA
13:30 Coneix UManresa 2BATC
24
08:00 Taller d'alimentació 2SB
10:30 Taller d'alimentació 2SD
10:30 Proves atletisme PIUS
11:30 Avaluació pràctica docent 1r. BAT A
11:30 Proves atletisme PIUS
25
26
27
28
07:00 Youth Mobile Festival (YOMO)
09:00 Visita a l'abocador i a la deixalleria de Manresa
13:30 Videoconferència Erasmus